Podpowiem Ci, Jak…

INFORMACJA PRASOWA

Obejrzyj, jak Pacjenci z różnych stron Europy

dzielą się swoimi doświadczeniami…

GPS Rak Jelita Grubego

Podpowiem Ci, Jak…

 

Rak jelita grubego to drugi najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród Polaków. Pacjenci i ich Opiekunowie potrzebują, i często szukają wsparcia od innych osób, od kogoś z podobnym doświadczeniem. Chcą usłyszeć od innych pacjentów jak radzić sobie z bardzo codziennymi problemami, jak pokonać samotność i strach, i jak rozmawiać z członkami rodziny czy przyjaciółmi.

W ramach kampanii „Podpowiem Ci, jak …” chcielibyśmy w prosty sposób odpowiedzieć na często zadawane przez pacjentów pytania (Tutaj Przeczytaj i Wydrukuj Naszą Broszurę Informacyjną), ale co ważniejsze, chcielibyśmy także połączyć osoby szukające wsparcia z tymi, które takie wsparcie są gotowi zaoferować. Podpowiedzą, jak poradzić sobie z wieloma aspektami choroby.

__________________________________________________________

 

Nasza broszura ‘Podpowiem Ci, Jak…’ pomoże znaleźć Ci prostą odpowiedź na te najczęściej zadawane przez Pacjentów pytania.
Przeczytaj i wydrukuj.

__________________________________________________________

Wspieramy Pacjentów oraz ich Opiekunów!
Zmieniamy Rzeczywistość!

 

Masz raka układu pokarmowego? Masz to już za sobą? Podziel się z nami swoją historią. Pomożesz innym. Odezwij się do nas, wyślemy Ci listę pytań, a potem opowiemy o Tobie i na podstawie Twojej historii – także o tym, z czym trzeba się zmierzyć i na co zwrócić uwagę, jak sobie poradzić na co dzień żyjąc z rakiem. Możesz podzielić się swoim doświadczeniem z innymi pacjentami i pomóc im lepiej poradzić sobie z tym wyzwaniem. Podpowiesz Im, jak zachować się w różnych sytuacjach.

 

Wyślij zgłoszenie na adres: kontakt@europacolonpolska.pl

1. Zapisz się na nasz newsletter – otrzymasz bieżące wiadomości o naszych aktywnościach oraz najnowsze doniesienia ze świata medycyny o nowotworach układu pokarmowego i nie tylko.

2. Obserwuj nas na naszych kanałach w social mediach:
Twitter
Facebook
Instagram
LinkedIn
YouTube

3. Polub nas, udostępniaj, dziel się wiedzą z innymi!

4. Nasze hashtag to #rakjelitagrubego #raktrzustki #rakprzełyku #rakżołądka #rakwątroby #EuropaColonPolska

5. Korzystaj ze sprawdzonych rzetelnych informacji na naszej stronie Fundacja Europacolon Polska / choroby układu pokarmowego / jelito grube /

 

Zapisz się na nasz newsletter

Zapisuję się do newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowotworach układu pokarmowego, a także aktualności dotyczących organizacji EuropaColon Polska

Zgadzam się z Regulaminem i Polityką Prywatności