Jesteśmy tu dla Was, Drodzy Pacjenci.

 

  • Fundacja EuropaColon Polska, to organizacja, której celem jest poprawa jakości życia pacjentów z chorobami układu pokarmowego. Z dużą troską działamy dla pacjentów z nowotworami układu pokarmowego. Wspieramy Pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem trzustki, rakiem żołądka i przełyku, rakiem wątroby oraz z rzadkimi nowotworami układu pokarmowego jak np. nowotwory podścieliskowe przewodu pokarmowego (GIST) czy nowotwór dróg żółciowych.
  • Naszym celem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa polskiego na temat zapobiegania i wczesnego wykrycia raka jelita grubego, który jest niemal w 100% wyleczalny, jeśli jest wcześnie wykryty. Ale przede wszystkim można mu zapobiec.
  • Zależy nam na tym by pozostałe nowotwory mimo braku badań przesiewowych, również były jak najwcześniej wykryte, bo wówczas są większe szanse na skuteczne leczenie i wydłużenie życia z chorobą.
  • Możesz nam w tym pomóc. Podpowiedz nam, jak poradziłeś sobie z chorobą. A my podzielimy się tym z innymi pacjentami.
  • Dowiedz się więcej – Odwiedź stronę Podpowiem Ci, Jak …
clinicalTrials

Badania Klinicze

Jeśli szukasz innowacyjnego leczenia raka jelita grubego, wątroby, trzustki lub innego rodzaju raka ukłądu pokarmowego możesz zapoznać się bazą danych badań klinicznych Digestive Cancers Europe i poznaj aktualne możliwości.

Current Research – Survey on the Unmet Needs of Patients Living with Oesophageal or Gastric Cancer

We are currenlty conducting an in-depth survey of oesophageal and gastric cancer patients. Both cause strong difficulties to EU citizens particularly as prevalence of these cancers increase.
In our initial research we found very little information about and even less support for people living with these cancers and their carers. Therefore, as a starting point we are conducting this survey in order to best serve these people.

surveyCheck

Historie Pacjentów

Oddajemy głos Pacjentom.

Wierzymy głęboko, że każdy głos Pacjenta jest ważny…. To podstawa do poprawy jakości życia osób zmagających się z chorobą nowotworową…dająca wsparcie i nadzieję dla innych Pacjentów i ich bliskich…

Oddajemy głos wszystkim, którzy chcą się podzielić z nami swoją historią…

Pacjenci dzielą się swoimi wyjątkowymi historiami ponieważ chcą pomóc Ci w Twojej drodze z chorobą. Chcemy poprawić jakość życia wszystkich i uratować życie. Ale musicie nam pomóc. Każda historia jest ważna. Liczymy także na Ciebie.

Porozmawiaj z innymi Pacjentami

Rozmowa z innymi pacjentami z rakiem układu pokarmowego może bardzo pomóc. Możesz znaleźć porady i wskazówki lub po prostu podzielić się swoimi troskami i poczuć ulgę podczas rozmowy z innymi pacjentami z podobnymi problemami.

 

Porozmawiaj z innymi Pacjentami

Rozmowa z innymi pacjentami z rakiem układu pokarmowego może bardzo pomóc. Możesz znaleźć porady i wskazówki lub po prostu podzielić się swoimi troskami i poczuć ulgę podczas rozmowy z innymi pacjentami z podobnymi problemami.

Find other patients through our Facebook page

Poznaj swoje prawa Pacjenta

Poznaj swoje prawa Pacjenta
Jako Pacjent masz prawa, z  których możesz korzystać i otrzymać najlepsze możliwie leczenie i opiekę.